Usługi księgowe dla Zarządców Nieruchomości


Dzięki doskonałej organizacji pracy i automatyzacji niektórych działań, możemy obniżyć koszty pracy do absulutnego minimum.

Dobierając zakres usług indywidualnie do każdej z obsługiwanych wspólnot, płacą Państwo tylko za pracę faktycznie wykonywaną.

Nie interesują Państwa absencje pracowników, awarie sprzętu czy dbanie o codzienny backup danych. Dzięki nam możecie Państwo zająć się tym co lubicie robić najbardziej.

Koszty obsługi księgowej, dzięki nam, mogą spaść nawet o 40%! Wszystko zależy od zakresu obowiązków jaki Państwo nam zlecą.


Kompleksowy produkt

Jak często zadają sobie Państwo pytanie, dlaczego wybrano tę a nie inną firmę do zarządzania budynkiem?

Tak naprawdę nie wiedzą tego nawet Ci, którzy dokonywali wyboru ale kierują się oni pewnymi czynnikami, na które w kazdym przypadku kładziony jest inny nacisk ale efekt jest zawsze wypadkową i myślę, że warto rozwijać wszyskie jednocześnie aby osiągnąć sukces.

CENA, JAKOŚĆ, EFEKTYWNOŚĆ, Czynniki wewnętrzne.

Bezpośredni wpływ mamy tylko na trzy pierwsze czynniki i jeżeli nacisk klienta będzie położony na ten ostatni to nigdy nie odniesiemy sukcesu ale takich przypadków będzie niewiele. Nie można położyć nacisku tylko na jeden z tych czynników bo efekt też będzie zależał od tego jak bardzo trafimy pod gusta odbiorcy.

Naszą rolą jest pomóc Państwu w każdym z tych trzech aspektów, wykorzystując nasze doświadczenie, nieszablonowe myślenie, elastyczność oraz wypróbowane metody działania. Dzięki nam zbudują Państwo swoją przewagę konkurencjną.

Potrzebujesz oferty?