Usługi księgowe dla Zarządców Nieruchomości

Dla firm Developerskich oraz innych podmiotów budujących nowe budynki wielolokalowe, przygotowaliśmy specjalną ofertę na bieżącą obsługę okresu deweloperskiego i rozliczenie kosztów.

Zakres usług obejmuje:

  • Budowę bazy do obslugi lokatorów.
  • Naliczanie opłat według zdefiniowanych parametrów, wystawianie obciązeń w imienu dewelopera i wysyłka mailem do lokatorów.
  • Księgowanie wpłat.
  • Obsługa telefoniczna lokatorów.
  • Rozliczenie kosztów utrzymania budynku w okresie deweloperskim z rozliczeniem liczników zużycia wody i ciepła, na podstawie przekazanych odczytów liczników w postaci elektronicznej, zgodnie z przyjętym regulaminem rozliczania.
  • Prowadzenie rozrachunków pomiędzy lokatorami i deweloperem.
  • Szybkie przeniesienie danych po powstaniu Wspólnoty Mieszkaniowej.
Obsługa nieruchomości jest całkowicie zdalna, wszelka wymiana dokumentów odbywa się elektronicznie. Po zakończeniu usługi generujemy sprawozdanie .


Kompleksowy produkt

Jak często zadają sobie Państwo pytanie, dlaczego wybrano tę a nie inną firmę do zarządzania budynkiem?

Tak naprawdę nie wiedzą tego nawet Ci, którzy dokonywali wyboru ale kierują się oni pewnymi czynnikami, na które w kazdym przypadku kładziony jest inny nacisk ale efekt jest zawsze wypadkową i myślę, że warto rozwijać wszyskie jednocześnie aby osiągnąć sukces.

CENA, JAKOŚĆ, EFEKTYWNOŚĆ, Czynniki wewnętrzne.

Bezpośredni wpływ mamy tylko na trzy pierwsze czynniki i jeżeli nacisk klienta będzie położony na ten ostatni to nigdy nie odniesiemy sukcesu ale takich przypadków będzie niewiele. Nie można położyć nacisku tylko na jeden z tych czynników bo efekt też będzie zależał od tego jak bardzo trafimy pod gusta odbiorcy.

Naszą rolą jest pomóc Państwu w każdym z tych trzech aspektów, wykorzystując nasze doświadczenie, nieszablonowe myślenie, elastyczność oraz wypróbowane metody działania. Dzięki nam zbudują Państwo swoją przewagę konkurencjną.

Potrzebujesz oferty?